Foto/ Iggy Azalea shpërngulet drejt “botës” së familjes Kardashian

Iggy Azalea është shpërngulur drejt një botë tjetër, drejt botës ku jeton familja Kardashian. Sipas TMZ ajo ka marr me qira një shtëpi në krah të asaj ku jetojnë motrat Kardashian dhe Jenner, për vetëm 15 mijë dollarë në muaj.

Që pas ndarjes me të fejuarin, basketbollistin Nick Young është përpjekur të nisë një jetë të re, pjesë e të cilës është vënë re edhe reperi French Montana. Azalea është interesuar për të blerë një shtëpi të re, por për momentin do të jetojë diku afër fushave të kalërimit.

Mesa duket ajo po shuan çdo lloj kujtimi që mund të ketë pasur me ish të dashurin.

shtepija2shtepija3shtepija1