FOTO/ Ja pas sa vitesh Liverpool-Manchester United përfundon në barazim

Liverpool dhe Manchester United kanë barazuar 0:0 në derbin e xhiros së tetë të Premierligës

Barazimi i sotëm pa gola ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester Unitedit ishte i parë në 28 ndeshjet e fundit.

Për herë të fundit një rezultat i tillë ishte regjistruar vetëm në viti.