FOTO / Ja sa ngjan Ariana e Ermalit me motrën e saj

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu po dëshmon çdo ditë e më shumë se pa u përpjekur shumë di të fitojë vëmendjen e medias duke ‘pushtuar’ portalet.

Por, nëse ajo gjithmonë bie në sy për kombinimet në veshje dhe mënyrën e jetesës, kësaj rradhe, vëmendja është përqendruar tek diçka tjetër.

Në një prej fotove të fundit, Ariana ka dalur nga kondiktat e postimeve me vjehërritë, bashkëshortin apo fëmijët për t’i njohur ndjekësit e saj në rrjete sociale me një tjetër person shumë të dashur – motrën e saj.

Lirija, një person me shumë vlerë për Arianën mes tjerash ka mahnitur edhe për ngjajshmërinë e madhe fizike me motrën e saj që ka shkaktuar konfuzion mes personave që kanë parë fotonauto-m11476477564_1476516162-4539792