FOTO/ Jonida Maliqi zbulon personin që i ka dhuruar puthjen më të bukur ndonjëherë

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, e cila së fundmi ka qenë disi pasive për sa i përket publikimit të këngëve të reja.

Ndërkohë që tregohet aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet vetë e dyta.  Ajo shikohet të jetë së bashku me vogëlushin e saj Dan.

Në këtë foto Maliqi dhe djali i saj janë duke u puthur e përqafuar. Ky është vërtet një çast mjaft i veçantë dhe i mjaft i ndjerë për këngëtaren.

auto_jonida_maliqi_dhe_djali_i_saj_dan1476120789