FOTO/ Kastro Zizo, dedikim special për djalin me rastin e ditëlindjes

Këngëtari dhe moderatori i njohur Kastrio zizo ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të bërë një urim mjaft të veçantë për  djalin e tij, Dankan, me rastin e 10 vjetorit të lindjes së tij:

‘Si sot 10 vjet me pare ti erdhe ne jete, me plotesove qenien time duke ma shtuar me ndienjen me te bukur ne bote..ate te prindit! Te kam drite, sy, shpirt…se di nese duhet te perkedhel apo te flas si nje “burruk”..me rendesi qe jam babi me krenar ne bote. Ta do babi qenien. Edhe 100 bir!’, është ky urimi që Klevisi i ka bashkangjitur fotos së djalit të tij në Instagram.

Image