FOTO/ Kim Kardashian bëhet nostalgjike në ditëlindjen e saj, kujton kohën e para 20 viteve

Show girli i famshëm , për të cilën flitet thuajse çdo ditë, Kim Kardashian, feston sot ditëlindjen,

Ylli i ‘Keeping Up with the Kardashians’ nënë  e dy fëmijëve, sot mbush 36 vjeç.

Ndërsa ende nuk dihet se cila o të jetë surpriza  e kësaj dite të veçantë nga bashkëshorti, Kanye West, dhe familja e saj e famshme, Kimi gjatë ditës së djeshme zgjodhi të risjellë në vëmendje ditëlindjen e saj të 16-të, duke ndarë disa foto të veçanta më familjen dhe babin e saj.