FOTO/ Kjo është femra me seks-apelin më të lartë në botë

Një bjonde seks bombë ka fituar së fundmi çmimin “International Playmate of the Year Playmate” . Ndërkohë që ndërmori një udhëtim në plazh Malibu, ku është fotografuar vetëm me bikini, fotografi që do t’ju lënë pa mend.

Këmbët e saj të gjata, linjat bombastike të trupit të saj dhe lëkura e nxirë nga plazhi janë ato që japin kësaj bukurosheje statusin e të qenit femra me seks-apelin më të lartë në botë.

Kujtojmë që ajo është një nga vajzat më të përkëdhelura të momentit në shtëpinë e famshme të “Playboy”-t.