Foto-lajm/ Ja tifozja bukuroshe që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në “Loro Boriçi”

Pavarësisht humbjes ndeshja e djeshme mes Shqipërisë dhe Spanjës ka pasur edhe bukurinë e saj në shkallët e stadiumit, që ishte i mbushur në kapacitetin maksimal të tij. Ndërsa një foto e kësaj tifozeje bukuroshe ka bërë xhiron e rrjetet sociale.

1