FOTO / Lajm i mirë për Shkodranin, i keq për Granitin

Shkodran Mustafi pritet të jetë sërish titullar për Arsenalin në ndeshjen ndaj Middlesbrough

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të Arsenalit dhe Middlesbrough, të cilat do të përballen sot nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës.

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi edhe në këtë ndeshje pritet të luajë nga minuta e parë, përcejll Express. Kurse, Grantit Xhaka nuk do të jetë fare i grumbulluar për këtë ndeshje, pasi në takimin e fundi ndaj Swansea City është ndëshkuar me të kuq.kkkkkkkkk