Foto/ Lori Hoxha në momente romantike, e rrethuar nga lule dhe shampanjë

Ajo është një prej vajzave blogere më të famshme në Shqipëri, ku rituali i të postuarit foto në rrjetet sociale është bërë tashmë “trend”. Lori Hoxha nuk nguron të publikojë foto ku gjithmonë është e ftuar nëpër evenimentet më të mëdha në jetën e Tiranës, por kësaj here në foton e mëposhtme e shohim shumë elegante në stil, në një ambient shumë të bukur ku duken dy gota me verë. Poshtë fotos ajo shprehet se ndjehet me fat, por se cili ka qënë personi i cili e ka shoqëruar ajo ka preferuar ta mbajë sekret.

https://www.instagram.com/p/BLqd2U8DDEC/?taken-by=lorihoxha