FOTO/ Makina e ushtrisë përplas veturën në Tiranë FOTO/ Makina e ushtrisë përplas veturën në Tiranë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të kryeqytetit, më konkretisht në zonën pas Pallatit të Operas dhe Baletit, ku një kamion i ushtrisë ka përplasur një veturë tip “Citroen”.

Sipas portalit Opinion, që ka publikuar edhe foto nga aksidenti, kamioni dhe vetura, me sa duket kanë tentuar në të njëjtën kohë të marrin kthesën në zonën pas Pallatit të Operas, por janë përplasur me njëri-tjetrin.

Raportohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.