Foto/ Mblidhet një pjesë e “Babastars” për ditëlindjen e Skivit. Mungon Getoari

Këngëtari Visar Shala, i njohur me emrin artistik Skivi sot po feston ditëlindjen.

Ai sot ka treguar përmes Instagramit se po feston ditëlindjen e 31-të, ndërsa ka publikuar edhe fotografi nga pasaporta, ku shfaqet datëlindja e tij.

Ndërsa tani një pjesë e grupit të tyre, Babastars janë bashkuar në një drek për të festuar ditën e lindjen së mikut të tyre.

Albert Krasniqi, Cozman, Dj Marsha Jungle dhe Dj Dirty, kanë ri-postuar të katërt, të njëjtën foto për të uruar Skivin.