FOTO / Mbulohet nusja e Shyhretës?

Çifti dihet se kanë shkuar në muajin e mjaltit dhe tani po shijojnë shumë vende të botës.

Bëhet fjalë për djalin e Shyhrete Behlulit dhe tash gruan e tij Learta Jakupi, shkruan Express.

Learta ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet e mbuluar, e me lokacion në Abu Dabi në Dubai.333_1476514678-1352921