FOTO / Meda me Dhurata Dorën, por a e keni vërejtur këtë detaj?

Së fundmi, ata kanë pozuar bashkë dhe fotoja e tyre kryesisht u komentua për një bashkëpunim të mundshëm, shkruan Kosovarja.
Por, a i keni vënë re mirë fytyrat e tyre ?! Duket se Dhurata ka shtuar në peshë me që fytyra e saj është sa e Medës, apo edhe më e madhe…14566693-188102334949068-8712356974005583872-n_1475911992-9351746