FOTO/ Mediat suedeze shkruajnë për dasmën mbretërore shqiptare, ja disa momente nga ceremonia

Mediat suedeze dhe pikërisht revista “Kunglig”, do të ketë në faqet e saj një shkrim për dasmën e princ Lekës dhe Elia Zaharisë.

Ka qenë vet aktorja ajo që ka publikuar revistën në mediat e sociale ku shprehet shumë e lumtur.

Elia Zaharia dhe Princ Leka pritet të kurorëzojnë së shpejti historinë e tyre shumëvjeçare të dashurisë.screenshot_21475925816

screenshot_41475925786

screenshot_51475925784

screenshot_71475925783