FOTO/ Muratori thyen penisin, ja stili ‘fatal’

Një murator theu penisin e tij gjatë një marrëdhënieje seksuale me të dashurën e tij, teksa përpiqeshin të ngjiznin një fëmijë.

37-vjeçari Steven Horden nga Gillingham, (Kent, Angli), ka pranuar se e ‘ka tejkaluar disi’ gjatë seksit me 38-vjeçaren Kiera Diss, më 21-shtator.

Steven Medway u dërgua në spital, ku ai u detyrua të qëndrojë për katër netë për t’u rikuperuar.

Gjatë qëndrimit në spital, një kateter është futur në penis e tij dhe ai u detyrua që të bëhet synet, raporton sot britanikja “Daily Mail”, shkruan Syri.net.

37-vjeçari shprehet i frikësuar se ndoshta nuk mund të bëjë dot më fëmijë:

“Ne ishim duke bërë seks në stilin ‘doggy style’. Ishte pak si shumë i tërbuar. Unë mendoj se e tejkaluam disi. Doktorët më thanë se vetëm koha do të tregojë nëse unë mundem akoma të kem fëmijë”.

Këtë shqetësim ka shprehur edhe e dashura e tij shtëpiake

399aea9800000578-0-steven_horden_37_from_gillingham_kent_admitted_that_he_overdid_i-a-36_14771358447251477163492

IMG_0736.JPG
IMG_0736.JPG
IMG_0738.JPG
IMG_0738.JPG
IMG_0735.JPG
IMG_0735.JPG