Foto/ Njihuni me “motrën binjake” super seksi të Rita Orës

Nëse Rita Ora do pranonte se ka një motër binjake ajo me siguri do të ishte modelja Jasmine Sanders. Format trupore sekse dhe bjonde, këto janë dy tiparet kryesore që e bëjnë atë të ngjajë identik me këngëtaren Rita Ora.

Jasmine ndryshe nga shqiptarja, është produkt i një familjeje me origjinë gjermane e përzier me afro-amerikane.

rita_1475688326-4680146-550x302 ritakloon1-233x300

ritakloon3-233x300