FOTO / Njihuni me të dashurën e djalit të Gilit

Roberti është gëzimi i parë i Gilit dhe Ilir Beranit. Djali i tyre i madh, tashmë e ka marrë jetën në dorë. E, ndonëse muzika si profesion nuk është në shijet dhe interesin e tij, Roberti njihet mjaftë, shkruan “Kosovarja”.

E, si të mos njihet kur është djali i dyshes së famshme e të suksesshme.

Djali i Gilit është vënë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të lidhjes së dashurisë. I riu po e jeton në maksimum lidhjen në krahët e të dashurës bukuroshe, shkruan “Kosovarja”.

U tha që Gili është me fat që e ka të renë kaq të pashme. Në të vërtet, me fat është Roberti që është në lidhje me të.gil-768x576_1476515543-3852289 gili1-1476464209-1095772-768x768_1476515547-556759