FOTO / Nuk e besoni sa joshese dhe seksi ishte Leonora Jakupi para 15 vjetësh

Leonora Jakupi është një prej këngëtareve më të dashura të publikut shqiptar.
 l_1475730656-5752127Bukuroshja e cila i ka mbijetuar kohës dhe ndërhyrjeve estetike, duke qenë prej pak këngëtareve që është e bukur dhe seksi pa asnjë intervenim të vetëm, ka shumë për të treguar nga e kaluara e saj.

Natyrisht, jo në aspektin e jetës private, por për karrierën e saj muzikore.

Në një imazh të publikuar nga “Kosovarja” të Leonorës para 15 vitesh, këngëtarja shfaqet tejet joshëse.