FOTO / Nusja e Shyhrete Behlulit ndanë foto nga muaji përrallor i mjaltit

Çifti i përfolur në media, djali i Shyhrete Behlulit, këngëtares së njohur dhe nusja e tij, Learta Jakupi tashmë kanë një kohë që kanë shkuar në muaj të mjaltit

Ata u martuan para disa jave dhe çifti shihet se janë mjaftë të kënaqur me jetën, shkruan Gazeta Express.

Learta ka ndarë me fansat disa nga fotografitë ku janë duke i kaluar pushimet.g gg ggg