Foto/ Periudhë ndarjesh në showbizz/ Tuna i jep fund lidhjes me kunatin e Nora Istrefit

Pak kohë më parë u përfol se mes këngëtares së famshme dhe vëllait të Robert Berishës, Patris kishte nisur një lidhje.

Madje, nuk munguan as fotot e të dyve, teksa shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit. Megjithatë, këto zëra kurrë nuk u konfirmuan nga asnjëri. Dhe kur s’ka kaluar shumë kohë, vjen lajmi për fundin e kësaj marrëdhënieje.

Sipas burimeve për “Bluetooth” mes të dyve ka pasur vetëm një flirt, ndaj dhe ndarja, nëse mund të quhet e tillë, ka qenë një marrëveshje mes të dyve. Aktualisht Tuna po vijon koncertet e shumta që ka, ndërsa Patris është në Itali, ku dhe po shijon disa ditë pushimi

.tuna