FOTO/ Përlotet live gazetari shqiptar, ja kush e surprizoi!

Emisioni i mëngjesit në “Wake Up” ka qenë shumë emocionues për moderatorin Isli Islami.

Sot për Islin ka qenë ditëlindja e 30-të dhe stafi i emisionit ka vendosur t’i bëjë një surprizë “live”. Mamaja e tij telefonoi në studio, duke i uruar ditëlindjen të birit para të gjithë shqiptarëve.

Menjëherë më pas, pasi Isli ka mbyllur telefonatën me mamanë, në monitorin e madh pas tij janë shfaqur motra dhe i shoqi me Skype nga SHBA.

Ky ka qenë një moment shumë emocionues për moderatorin dhe ka shpërthyer në lot. Ndërkohë për të kishte menduar edhe kolegu i tij në emision Eno Popi, i cili i solli më pas një “cupcake”, duke i uruar edhe ai ditëlindjen “live” përpara shumë shqiptarëve.