FOTO/ Rama negociata me deputetët e PD-së për Reformën në universitet

Pas replikave të shumta në sallën e Kuvendit, Edi Rama ka vendosur të negociojë personalisht vetë me tre deputetë të PD-së, që kanë dalë ashpër kundër reformës në universitete.

Fotoja është kryer pak çaste më parë dhe në tavolinë me Ramën janë 3 deputetët Luçiano Boçi, Asllan Dogjani dhe Bedri Mihaj.