FOTO/ Rikthehet aktorja Matilda Makoçi. Ja ku do e shihni

Aktorja e njohur Matilda Makoçi rikthehet sërish për publikun. Këtë herë rikthimi i saj nuk është në kinematografi, por në një performancë të arteve figurative.

Piktorja Natasha Bega, është ajo që kthen personazhin e njohur të kinemasë.

Makoçi bëhet kështu pjesë e një performance të Arteve Figurative gjatë prezantimit që do i bëjë ekspozitës së saj, të quajtur, ‘HARE+M”.

Matilda Makoçi, njihet edhe si bashkëshortja e parë e kryeministrit Edi Rama.

auto_matilda_markoci1476787962

One thought on “FOTO/ Rikthehet aktorja Matilda Makoçi. Ja ku do e shihni

  • October 25, 2016 at 12:47 am
    Permalink

    Mbase kjo kolegja e shalgjatit (edhe ky piktor!) do ishte me e udhes te mos e fuste ne HARE+M, te gjoren Matilde.
    Rama mund te fuse te emen , piktoren ne fjale dhe plot shkerdhata te tjera nga haremi mavi.

Comments are closed.