FOTO/ Shikoni ku e kishte fshehur drogën 44-vjeçari nga Saranda që u kap në Greqi

Alket Dhroso 44 vjeç nga Saranda u arrestua mëngjesin e sotëm nga policia greke pasi u kap pranë kufirit greko-shqiptar duke transportuar 174 kg kanabis sativa.

44-vjeçari u arrestua në Igumenicë pasi transportonte lëndën narkotike me automjet.

Siç duket dhe në foto, droga ishte ndarë në 90 pako dhe ishte fshehur në bagazh dhe në pjesën e sipërme të automjetit.  Image

FOTO/ Shikoni ku e kishte fshehur drogën 44-vjeçari nga Saranda që u kap në Greqi