FOTO/ Tea e Big Brother ekspozon gjoksin në fustanin provokativ

Tea Zhuli, një prej anëtareve më të përfolura të reality shout Big Brother, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave.

Bukuroshja ka qenë në vëmendjen e mediave, sidomos për relacionin e saj me Veselin.

Tea, një prej personazheve atraktive të Big Brother, vazhdon të jetë atraksion edhe shumë kohë pas përfundimit të reality shout.

Bukuroshja u shfaq super seksi në fotosesionin e realizuar për një dyqan të njohur online, në një fustan të zi me prerje të thellë në pjesën e jashtme dhe të brendshme.

Kjo ka bërë që Teas t’i shfaqet në masë të madhe pjesa e nën gjoksit dhe e mbi gjoksit, pjesë e Teas e cila vërtet nxit imagjinatën dhe fantazitë më të shfrenuara, shkruan telegrafi.

Nuk bën të përjashtohet as eleganca që krijon bukuroshja në këtë fustan të zi, krahas bukurisë së saj të pakrahasueshme.