FOTO / Tigri i Plisave kërcënon lojtarët e Prishtinës

“Mbylleni gojën e luani, sepse shuplaka gojës ju rrahim”, kështu u ka thënë Tigri i Plisave lojtarëve të Prishtinës, pas humbjes nga Trepça ‘89

Kryetari i grupit të tifozëve ‘Plisat’, Albert Kastrati, ka kërcënuar lojtarët e Prishtinës pas humbjes 2:0 nga Trepça ’89, përcjell Gazeta Express.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Tigri i Plisave ka kërkuar nga lojtarët që të ulin kokën e të punojnë dhe mos të shiten se janë yje, pasi asnjë lojtarë nuk mund t’i afrohet as te thembra Armend Dallkut.op