FOTO / Vajza e Eli Farës e nxjerr gjoksin në pah

Vajza e Eli Farës mbetet prej femrave që është në radardin e mediave shqiptare.

Marina është sensacion në rrjetet sociale, por jo për ndonjë talent të saj, por për linjat trupore, shkruan Telegrafi.

Në 24 orët e fundit ajo ka publikuar imazhe që në masë të madhe shfaqin gjoksin e saj tejet të bukur dhe atraktiv.

Marina është akuzuar shpesh për faktin se bukurinë nuk e ka natyrale, por falë ndërhyrjeve estetike.marina-1_1476513508-4307012 marina-2_1476513512-3777907