Foto/ Zbulohet vendi ku Angelina Jolie do të mbajë fëmijët larg mediave

Angelina Jolie ka vendosur të largojë fëmijët nga problemet e saj me Brad Pitt dhe për këtë duket se ata do të transferohen për pak kohë në një rezidencë luksoze në Malibu. Ajo është interesuar për një vend i cili në rradhë të parë duhet të ofrojë siguri për fëmijët e saj.
Sipas TMZ, aktorja ka paguar për një residencë me pesë dhoma dhe pesë banja në Malibu dhe sigurisht me pamje nga oqeani…

0924-angelina-jolie-malibu-home-launch-gallery-splash-4-300x234 angelina-jolie-kids-550x399