FOTO/ Zum Allushi thumbon: ‘Robert Aliaj hajde m’i zbërthe i çik komçat e pantallonave, se…!’

Konkurrenti Xum Allushi, i cili është edhe partneri i bukuroshes kosovare Fjolla Morina në “Dance Ëith Me” ka mundur të qëndrojë pa thumbuar paksa anëtarin e jurisë, Robert Aliaj, në momentin që ky i fundit deklaroi se do të kishte dëshirë që ta zhvishte Fjollën për t’i parë gjoksin e bukur dhe Kosovën, shkruan Syri.net.

“Po ti hapësh fustanin Fjollës ta zhvesh këtë murgeshë live. Do ta adhuroja pafund për Kosovën që ka në zemër në atë gjoksin e bukur”, deklaroi Roberti gjatë transmetimit live të mbrëmjes së sotme.

Por partneri i Fjollës nuk ka duruar dot dhe ia është drejtua Robertit me fjalët: “Hajde m’i zbërthe edhe mua i çik komçat e pantallonave, se…!”

Sigurisht që gjithçka ishte një shaka…

screenshot_41476129933 screenshot_91476129926 auto_screenshot_61476130000