FOTO+18/Festa të egra, valixhe me para e femra krejtësisht të zhveshura, ja “Mbreti” me i ri i Instagramit

Të gjithë e njohim Dan Bilzerian, madje fama e tij ka kaluar çdo kufi, por “mbreti” më i ri Instagramit do ju bëjë ta harroni Dan Bilzerian. Ai quhet Tony Toutoni dhe është 43 vjeç si dhe ka 1.5 milionë ndjekës në Instagram.

Tony është sipërmarrës në Los Angelos dhe bën një jetë luksoze me femra të zhveshura, festa të çmendura si dhe para me thasë.

Mund të duket e çuditshme, por 43-vjeçari është i fejuar dhe së shpejti do të martohet. E fejuara e tij shprehet se është shumë e lumtur me të dhe është e sigurt se ai nuk do ta tradhtonte. Por fotot e mëposhtme lënë shumë vend për të dyshuar.