Foto/Aksident në qendër të Tiranës, makina e ushtrisë përplas autoveturën

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qendër të kryeqytetit, në zonën pas Pallatit të Operas dhe Baletit, kur një kamion i ushtrisë ka përplasur një autoveturë tip Citroen. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ludovik Shllaku” dhe sikurse shihet nga fotot që kanë mbërritur në Opinion.al , kamioni dhe autovetura me sa duket kanë tentuar në të njëjtën kohë të marrin kthesën në zonën pas Pallatit të Operas, por nuk kanë kanë arritur duke u përplasur me njëri-tjetrin. Në kamionin e ushtrisë, që duket sikur e ka shkelur veturën, shihet flamuri anglez dhe vërehen gjithashtu targat e këtij shteti.

Fatmirësisht nuk ka patur të lenduar, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje.

citro 3citrocitro 2citro1