FOTO/Bashkëshorti e ofendonte çdo ditë, nëna hidhet nga ballkoni me djalin e vogël

RUSI – Anna Ozhigova nga Rusia u vetëvra së bashku me djalin e saj 8-vjeçar, sepse nuk duronte më përbuzjen e bashkëshortin të saj. 33-vjecarja i kanë dhënë fund jetës së saj, duke u hedhur nga ballkoni me djalin.

Ajo e e kreu aktin e tmerrshëm pas gjendjes depresive, ku ishte futur pas ndërhyrjes kirurgjikale plastike në hundë. Opercaioni nuk shkoi sic Anna e kishte parashikuar, sepse vrimat e hundës i kishin mbetur shumë të hapura dhe bashkëshorti tallej me të duke e quajtur, “hund derre”.

“Që prej operacionit nuk mund të qesh më, vrimat e mi atë hundës janë tepër të mëdha, bashkëshorti im më ofendon dhe psherëtin sa herë më sheh”- i kishte thënë 33-vjecarja disa miqve të saj.

Por situata u rëndua më shumë kur Oleg i kishte këkrkuar divorcin dhe kujdestarinë e djalit kishin thënë miqtë e saj për mediat ruse. Mëngjesin e së enjtes, ajo u vetëvra duke u hedhur nga ballkoni i apartamentit të prindërve të saj, në qytetin siberian Omsk, teksa mbante në krahë djalin e vogël, i cili ishte në gjumë.

Trupi i 8- vjetrit u gjet pranë saj. Ajo kishte lënë një shënim ku shpjegonte arsyet e vetëvrasjes informoi grupi hetimor. Edhe në postimet e saj në facebook gruaja kishte shprehur pakënaqësinë e saj për ndërhyrjen kirurgjikale duke deklaruar se kishte bërë një budallallik.

Gjendja e saj psikologjike ishte mjaft e rënduar, kohët e fundit, 33-vjecarja kishte tentuar edhe herë të tjera të vetëvritej.Mother commits suicide and kills her son Mother commits suicide and kills her son Mother commits suicide and kills her son