Fotot e frikshme/ Ja çfarë mbeti nga aksidenti tragjik në Sukth

Një aksident i rëndë me 4 viktima është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë- Durrës, në Sukth.

Tre vajza dhe një djalë kanë mbetur të vdekur në vend, pasi makinat me të cilat udhëtonin janë përplasur me njëra-tjetrën.

Pamjet që la pas aksidenti janë të tmerrshme.

54

35143