FOTO/VIDEO/ 10-vjeçarja shqiptare rrëmben vëmendjen Shakira-s

Erza Mehmetaj nuk është një emër i padëgjuar për publikun. Shumë prej videove të saj duke kërcyer janë shpërndarë jo vetëm nga miq e të afërm në rrjetet sociale, por edhe shumë emra të njohur e personazhe të famshëm. Erza, falë talentit të saj, ka fituar me mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.

Image

Së fundi, video e Erzës duke kërcyer këngën e Shakirës “Waka Waka” është pëlqyer edhe nga vetë artistja kolumbiane. Shakira e ka parë videon e Erzës dhe e ka pëlqyer. Natyrisht, për një emër si ajo, nuk është pak edhe një LIKE i ?farëdoshëm në Instagram.