Gjermania shënon dy gola të shpejtë

Gjermania ka shënur dy gola të shpejtë ndaj Irlandë së Veriut, nëpërmjet Draxlerit në minutën e 13’ dhe Khediras në minutën e 17’.

Shiko golin