Goditi burrin në kokë me shishe, u tmerrua kur ia pa penisin për herë të parë

Një nuse e virgjër e goditi me shishe bashkëshortin e saj gjatë muajit të mjaltit, pasi i pa penisin për herë të parë.
Mnombo Madyibi, 32 vjeç, përfundoi me plagë në kokë.

Gruaja e tij u terrorizua kur pa penisin e tij, të cilin e cilësoi si “një kastravec të madh, të frikshëm dhe leshtor”.

Ngjarja u regjistrua në një hotel në Afrikën e Jugut.

Madyibi njihet me nofkën “Anakonda” nga miqtë e tij, për shkak se shokët e skuadrës së futbollit habiteshin nga madhësia e penisit të tij në dhomat e zhveshjes.

Gruaja e tij tha se nuk e ka goditur me shishe, por vetëm me një shuplakë.

Policia i ka dërguar çiftin për këshillim martesor.

“Çfarë duhet të bëj. Kam dëgjuar për zmadhim penisi, por nuk di ndonjë metodë për zvogëlim,”tha Madyibi. /mapo