Grabitet një farmaci në Vlorë, 2 adoleshentë kapen me 800 mijë lekë

Një farmaci në lagjen “Pavarësia” të Vlorës është grabitur dhe sipas policisë, autorët janë dy adoleshentë nga Librazhdi: E.Gj., 17 vjeç dhe B.B., 16 vjeç

Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e tyre për arsye me dyshimin se më datë 17.10.2016, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur xhiron ditore të farmacistes 45-vjeçare K.M., 45 vjeçe ku kanë marrë rreth 80 000 lekë.