Granit Xhaka uron Shqipërinë

Shqipëria dhe Taulant Xhaka ka marr një urim nga Granit Xhaka, mesfushori shqiptar që po shkëlqen me Arsenalin ka uruar vëllaie tij, Taulatin dhe kombëtaren shqiptare për ndeshjen ndaj Spanjës.

Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se është i gatshëm për ndeshjen e nesërme të Zvicrës ndaj Andorrës, transmeton Koha.net.

“Stërvitja mbaroi. I gatshëm për ndeshjen e nesërme kundër Andorrës. Dhe sonte Xhaka tjetër, Shqipëria kundër Spanjës. Të uroj sukses ty dhe ekipit kombëtar vëlla”, ka shkruar Granit Xhaka.

xgg