Greqi, aksidentohet për vdekje një shqiptar

Patra, 7 tetor 2016, NOA.al- Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi, si pasojë e një aksidenti.

Viktima S.K., rreth 40 vjeç me orgjinë nga Dibra, humbi jetën dirën e djeshme kur teksa po udhëtonte me motor u përplas me një makinë të parkuar.

Fillimisht ai nuk ka shfaqur probleme, madje ka qenë i vetëdijshëm dhe është ngritur në këmbë. Por në orët në vijim ka ndërruar jetë në spital, ku dyshimet e para janë për shkak të dëmtimeve të brendshme.

Mësohet se viktima është baba i tre fëmijëve.