Gruaja e Xhemailit shpallet tifozja më atraktive në Evropë (FOTO)

Versioni italian i revistës së popullarizuar, GQ, e ka shpallur Erjona Sulejmanin tifozen më atraktive në Evropë.

29-vjeçarja thuhet se ka tërhequr vëmendje të madhe gjatë Kampionatit Evropian, ‘Franca 2016’ dhe ishte rregullisht e pranishme në tribuna kur luante Zvicra.

Gruaja e Blerim Xhemailit ka bërë një set fotografik për këtë revistë, në të cilën ka pozuar me veshje të brendshme, transmeton telegrafi.

Në njoftim tregohet se Erjona ka tre vite që është martuar me futbollistin shqiptar, i cili e përfaqëson Zvicrën.

jonajona2jona3jona4jona5jona6jona7

European Championship football match of the EURO 2016 FRANCE UEFA - SUI vs POL on 22/06/2016 in Saint-Etienne, France. Wife of Blerim Dzemaili and girl friends of football players such as Granit Xhaka attends the match. Pictured: Wife of Blerim Dzemaili and girl friends of football players Ref: SPL1308397  250616   Picture by: Pierre Teyssot / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:	310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com
European Championship football match of the EURO 2016 FRANCE UEFA – SUI vs POL on 22/06/2016 in Saint-Etienne, France. Wife of Blerim Dzemaili and girl friends of football players such as Granit Xhaka attends the match.


Pictured: Wife of Blerim Dzemaili and girl friends of football players
Ref: SPL1308397 250616

Picture by: Pierre Teyssot / Splash News


Splash News and Pictures

Los Angeles: 310-821-2666

New York: 212-619-2666

London: 870-934-2666

photodesk@splashnews.com