Gruaja gjendet e vdekur në banesë, policia nis hetimet

Një grua është gjetur e vdekje në banesë e saj, ndërsa policia thotë se ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarje.

Rreth orës 11:50 policia thotë se në fshatin Selce, njësia administrative Kelmend, Malësi e Madhe, është gjetur e vdekur në banesën e saj ku jetonte e vetme Age Bunjaj, 63 vjeçe.

Në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.