Hapen portat, tifozët po hyjnë në stadium (Foto)

Tifozët e shumtë në numër, që kanë shkuar në Shkodër për ta ndjekur ndeshjen e Kosovës kundër Kroacisë, tani kanë filluar të hyjnë në stadium.

Sipas fotografive të publikuara online, portat e stadiumit tashmë janë hapur dhe tifozët janë duke hyrë në stadium, shkruan Gazeta Express.

Kosova do ta luajë ndeshjën e parë si vendase në Shqipëri, ndeshje kjo e cila do të nisë në ora 20:45.

cugfb1-waaiuwmq_1475769585-3856639 cugfdh-weaaldj7_1475769604-3001169 screenshot-9_1475769630-2437151