Harrojeni Kallashin dhe Shkëndijen. Zbulohet shqiptarja më SEXY, me te pasmet e Kimit.. (Foto)

Nuk është as Kallashi e as Shkëndije Mujaj. Është Arlinda Hoti vajza që po çmend rrjetet sociale, transmeton Express. Shqiptare por që jeton në Suedi, Arlinda nuk ka foto që nuk ekspozon të pasmet…
s_1476769830-8116833

ss_1476769834-5939648

sss_1476769849-9059712

sssss_1476769840-9269344