Harrojeni Rike Rocin, kjo është tifozja seksi që u shfaq mbrëmë (Foto)

Einxhel Shkira, është emri i prezantueses shqiptare.

Ajo mbrëmë gjatë ndeshjes në mes Shqipërisë dhe Litenshtajnit, ku fitues ishin kuqezinjtë, doli të jetë njëra nga tifozet më seksi, që ishin të pranishme në stadium.

Einxheli përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndan edhe një foto nga ndeshja e djeshme, të cilës ia bashkëngjitë edhe disa fjalë ” “#MePlis capture_1475852139-9105827 ddd_1475852142-2673733