Horoskopi ditor për diten e enjte 13 tetor 2016

DASHI21. mars – 20. prill

Do ndiheni shume mire sot ju te dashuruarit pasi jeta ne çift do mbetet e stabilizuar ne çdo moment. Beqaret nga ana tjetër duhet t’i shohin e t’i mendojnë gjerat me shume kujdes pasi jo te gjithë personat qe do takojnë do jene ashtu si duken ne pamjen e pare. Financat do kenë përmirësime te njëpasnjëshme kështu qe mund ta shfrytëzoni këtë mundësi për investime.

DEMI21. prill – 21. maj

Do jeni shume ambicioze sot ju te dashuruarit dhe do kërkoni gjithnjë e me shume nga ai qe keni ne krah. Kujdes sepse ai nuk do jete ne çdo moment ne humorin e duhur. Beqaret do kenë një dite te trazuar, prandaj do jete me mire te mos hedhin hapa. Ne planin financiar do bëni mire ta shtrëngoni pak rripin nëse nuk doni qe te lindin probleme me serioze.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Sot do vendosni rregull ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do keni me asnjë lloj dyshimi për partnerin. Marrëdhënia mes jush do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Beqaret do e kenë serish te vështirë ta gjejnë prindin e tyre te kaltër. As kjo nuk do jete dita e tyre. Ne planin financiar ka rrezik qe Marsi t’ua turbulloje disi mendimet kështu qe shmangni investimet e pamenduara.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Do i shtoni edhe me shume dozat e fantazisë sot ju te dashuruarit kështu qe jeta ne çift do ndryshoje menjëherë. Do përjetoni kënaqësi si kurrë ndonjëherë me pare. Beqaret do joshin gjithë kohës, por do kenë frike te hedhin hapa me tej. Po pritet gjate keni për t’i humbur personat qe pëlqeni. Me financat duhet te vazhdoni te tregoheni sa me te matur dhe shpejt situata do ndryshoje për mire.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Dite mjaft delikate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kujdes mos prekni disa tema te nxehta sepse situata mund t’iu dale edhe jashtë kontrollit. Për beqaret do jete një dite e kënaqshme dhe e mbushur me emocione. Shfrytëzojini te gjitha mundësitë qe do iu jepen për takime. Yjet do kujdesen mjaft edhe për sektorin e financave. Mund te shpenzoni me qetësi.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Te dashuruarit do kenë një dite mjaft te qete dhe nuk do debatojnë as për gjene me te vogël me personin ne krah. Beqaret do kenë një dite te mbushur me aventura te njëpasnjëshme. E rëndësishme është qe do ndihen mjaft mire. Financat do jene goxha delikate kështu qe kujdesuni sa me shume për to dhe kërkoni ndihme nga specialistet e fushës.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Nëse jeta juaj ne çift është delikate, sot gjerat nuk kane për te ecur aspak mire. Ambienti yjor do jete i zymte dhe debatet do shtohen gjithnjë e me shume. Ata qe janë vetëm as qe do e mendojnë ta ndryshojnë statusin e tyre sot sepse do ndihen mire edhe ashtu si janë. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do arrini te bëni edhe disa investime interesante.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Nëse nuk doni te ndiheni keq ju te dashuruarit, mundohuni te shmangni rutinën nga jeta juaj ne çift dhe te bëni diçka ndryshe. Pranojini edhe ftesat e partnerit për te shkuar ne vende qe nuk i keni vizituar me pare. Beqaret do kenë një dite shume normale dhe pa ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Ne planin financiar me e mira është te ulni shpenzimet sepse do ju duhen para për me vone.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Sot do jeni shume te qarte për ato qe do bëni ju te dashuruarit. Marrëdhënia ne çift ka për te qene e jashtëzakonshme dhe emocionet për te dy palët nuk do kenë te ndalur. Beqaret gjithashtu do realizojnë disa takime premtuese te cilat shume shpejt do ua ndryshojnë statusin. Me financat tregohuni sa me te kujdesshëm dhe keni për ta pare qe gjendja do përmirësohet shpejt.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Do jeni shume te hapur ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe kjo gjë do beje qe mes jush te mos lindin me probleme apo mosmarrëveshje. Beqaret nuk duhet t’i hedhin sytë tek persona te martuar sepse do lëndojnë veten dhe do ju prishin pune te tjerëve. Buxhetin do dini si ta menaxhoni me shume përkujdes prandaj nuk kane për t’iu dale probleme aspak.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Ka rrezik qe sot te largoheni gjithnjë e me shume nga partneri ju te dashuruarit. Marrëdhënia me te ka për te qene e ftohte dhe nuk do keni asnjë emocion. Beqaret do njihen me persona te ndryshëm dhe do jene gati për te hedhur edhe hapa. Buxheti nuk do jete ne gjendje te mire, por nuk duhet kurrsesi te merrni hua. Me mire mundohuni t’ia dilni me aq pak.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Dite e trazuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni debate te forta me partnerin dhe për asnjë moment nuk dojeni te qete. Beqaret duhet te bëhen gati për ndryshime rrënjësore dhe për emocione te forta. Ne planin financiar gjendja do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Mos prisni ndryshime te menjëhershme, por bëni durim.