Inis Gjoni tregon personin që i shton frymëmarrjen

Qysh kur partneri i saj Arjan Selimi u vra, ndërsa ajo ishte në periudhën e fundit të shtatzënisë, Inis Gjoni u bë nënë dhe babë për vajzën e saj.

Ndërsa ngjashmëria nënë e bijë është shumë e madhe, Inisi ka nisur ta bëjë pjesë të rrjeteve sociale të voglën Coco Antonel.

“Frymëmarrje, ajër”, shkruan Inisi në një fotografi të publikuar në Instagram, ku shihet duke mbajtur në krahë të voglën e saj.

Inisi nuk është përfolur për ndonjë lidhje, ndërsa regjisorja e bën e vetme rolin e prindërimit.

Inisi është një femër e suksesshme, e cila pavarësisht kalimit të viteve vijon të ruajë një pamje të freskët dhe një trup për t’u pasur zili.