Ish-kryeministri tallet me ministrin: Ja ku karikohen makinat elektrike /FOTO

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto që po bën xhiron në rrjetet sociale ku duket ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri duke karikuar makinat elektrike.

“Jo vetëm mediat ndërkombëtare, por dhe mediat online të vendit e tallin Saje qorrin për vjedhjen e fundit me makinat elektrike të policisë për të cilat nuk ekziston asnjë stacion karikimi në Shqipëri!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, duke e shoqëruar me foton e mëposhtme.0