Ja e dashura seksi e Henri Çilit (FOTO)

Themeluesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës, Henri cili u shfaq në krah të partneres së tij të re në martesën e Princit Leka me Elia Zaharian. Ajo është Pranvera Ajdinaj e cila ka qenë studente në UET dhe më pas pedagoge.

Në profilin e saj në “Facebook”, shihen shumë foto ku tregon jetën e luksit që bën duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës. /360grade.al/

c1c2c3c4c5c6c7c8c9