Ja formacionet zyrtare: Shqipëri – Spanjë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Spanja
Shqipëri dhe Spanja kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën kualifikuese të Kupës së Botës.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Mavraj, Gjemshiti, Agolli, Lila, lenjani, memushaj, Xhaka, Roshi, Balaj

Spanja: De Gea; Ramos, Piqué, Monreal; Iniesta, Busquets, Koke, Thiago; Silva, Diego Costa, Vitolo